oferta

Oferta

BUILD-TO-SUIT (BTS)

Inwestycja Build-To-Suit (BTS) to gotowy obiekt przemysłowy projektowany i budowany dla dedykowanego odbiorcy. BTS'y, w odróżnieniu od dostępnej powierzchni spekulacyjnej, cechuje dowolność w zakresie:

  • lokalizacji - obiekty mogą powstać na działkach znajdujących się w ramach banku gruntów dewelopera lub na gruncie wybrany przez Klienta dla potrzeb prowadzonej działalności;
  • wielkości powierzchni przemysłowej - uzależniona od potrzeb klienta;
  • wielkości powierzchni biurowej - uzależniona od potrzeb klienta;
  • wielkość powierzchni socjalnej - uzależniona od planowanego zatrudnienia;
  • rodzaju współpracy - dostępne możliwości to transakcja najmu bądź budowa celem sprzedaży inwestycji klientowi;
  • funkcji obiektu - przemysłowa, magazyn, lekka produkcja, produkcja intensywna.

Celem współpracy przy projekcie BTS jest zrealizowanie inwestycji uwzględniającej szereg konkretnych potrzeb najemcy, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń składowania, dopasować przestrzeń do technicznych uwarunkowań prowadzonej działalności oraz zapewnić niestandardowe zapotrzebowania na energię elektryczną lub konkretną lokalizację.

Klient od początku ma możliwość kształtowania powierzchni, którą wynajmuje. Dzięki systemowi BTS Klient otrzymuje projekt zrealizowany dokładnie na miarę jego wymagań. Najemca może dowolnie skomponować moduły powierzchni biurowych czy magazynowych, dzięki temu otrzymuje dokładnie tyle przestrzeni, ile potrzebuje oraz tak zaaranżowanej, by móc ją jak najefektywniej wykorzystać.

Inwestycje Build-to-suit

NOWY PROJEKT HALII UKOŃCZONY

16 sierpnia br rozpoczęliśmy nową inwestycję. Hala produkcyjno magazynowa wraz z budynkiem socjalno biurowym o łącznej powierzchni prawie 2500 m2 dla kontrahenta z Niemiec została ukończona.


Dorex - razliacje
Dorex - razliacje
Dorex - razliacje
Dorex - razliacje

POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE

Proponujemy Państwu gotowe hale o powierzchniach od 500 m2 do 1200 m2 każda. Doskonale nadają się zarówno jako obiekty magazynowe, produkcyjne jak i na siedzibę firmy. Obecnie projektujemy halę wysokiego składowania wraz z budynkiem socjalno biurowym o łącznej powierzchni ok 2000 m2. Hala będzie składała się z trzech części, które można łączyć lub podzielić.Tak więc w przypadku tego obiektu istnieje również możliwość wynajmu ok 600 m.

POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE