o nas

O nas

DOREX to firma, która wynajmuje powierzchnie magazynowe od wielu lat. Posiadamy bogate doświadczenie i wiedzę która pozwala nam zaoferować naszym Klientom kompleksową obsługę i konkurencyjne ceny. Oferujemy budowę niewielkich obiektów przemysłowych, magazynowych i biurowych pod długoletni najem. Proponujemy inwestycję typu build-to-suit (BTS)– budowane na zamówienie indywidualnego klienta. Przy projektowaniu i wykonawstwie naszych obiektów współpracujemy z najwyższej klasy firmami z zakresu generalnego wykonawstwa, które stosują najnowocześniejsze technologie, metody, techniki i materiały. Końcowy efekt to najwyższa jakość, krótkie terminy wykonania i obiekt doskonale dopasowany do potrzeb Klienta.

Historia firmy ...

DOREX to firma rodzinna, założona na początku lat 90 -tych. Wywodzi się z branży meblowej w której działała ponad 20 lat. W 2006 roku spółka rozpoczęła działalność w branży budowlanej zajmując się dystrybucją materiałów budowlanych na terenie południowej Polski. W 2014 r. Spółka całkowicie zmienia branżę, stawiając na budowę na własny rachunek obiektów o różnych funkcjach przemysłowych, a następnie wynajem tychże nieruchomości.

W ciągu ostatnich dwóch lat następuje adaptacja obiektów w Tychach oraz pozyskanie długoletnich najemców. Z początkiem roku 2016 zaprojektowaliśmy i wkonaliśmy pierwszy obiekt w systemie build – to - suit o powierzchni 1200 m2 dla naszego długoletniego partnera z Włoch. Całkowita powierzchnia zakładu na dzień dzisiejszy to 4 hale z zapleczem biurowo socjalnym o łącznej powierzchni 5000 m2.

Plany na przyszłość ...

Zamierzamy w dalszym ciągu budować obiekty pod wynajem o powierzchniach od 500 m2 do 2000 m2 , tworząc odpowiednie warunki zarówno dla rodzimych przedsiębiorców jak i firm zagranicznych zainteresowanych umiejscowieniem swojej działalności w Polsce.

Build-to-suit